Buty z metalowym zamkiem błyskawicznym – jak je nosić?

« wróć

Zamki błyskawiczne wśród wielu ludzi wciąż uchodzą za ten rodzaj dodatku, którego występowanie skupia się głównie na kurtkach, bluzach czy spodniach. Jednak nic bardziej mylnego! Na szczęście już od dłuższego czasu klienci zdają sobie sprawę, że zamki błyskawiczne królują także na półkach w sklepach z obuwiem. Nietrudno spotkać je także na ulicach wielu zadowolonych posiadaczek butów z tego rodzaju dodatkami.

Z tego względu niejedna firma produkująca buty lub wykonująca je na zamówienie wśród swoich partnerów biznesowych upatruje producentów zamków błyskawicznych. Skąd zainteresowanie tego rodzaju dodatkiem i w czym tkwi jego sukces? Jako firma Zipper - jeden z producentów zamków błyskawicznych – postaramy się odpowiedzieć na to pytanie.

Metalowe zamki błyskawiczne ozdobą każdego rodzaju obuwia!

metalowe zamki błyskawiczne do obuwia - producent Zipper

Modne zamki to rozwiązanie, dzięki któremu producenci obuwia mogą wyróżnić swoje produkty wśród konkurencji. Najczęściej spotykanym rodzajem zamków występujących przy butach są metalowe zamki błyskawiczne. Bez problemu spotkacie je przy kozakach czy botkach. Zwłaszcza te drugie cieszą się ogromnym zainteresowaniem klientek, a ozdobny zamek np. w złotym odcieniu dodaje im jeszcze bardziej wyjątkowego wyglądu.

Warto zaznaczyć, że takie zamki często nie stanowią jedynie praktycznej części, która służy do zapięcia buta. Ich przeznaczeniem coraz częściej jest właśnie wzbudzenie zachwytu, wyróżnienie się i dodanie całej stylizacji niepowtarzalnego charakteru. Jako producent z wieloletnim doświadczeniem do obuwia szczególnie polecamy zamki błyskawiczne VT10 #5 - w wariancie tradycyjnym oraz wybłyszczanym

Kozaki natomiast, dzięki swojej długości, dają możliwość stworzenia przez producentów, a później wybraniu przez klientki butów z ekstrawaganckimi, wręcz futurystycznymi wzorami. Przy tego rodzaju projektach często wykorzystywanych jest kilka rodzajów zamków – w różnych kolorach i kształtach. W końcu zamki do obuwia nie muszą być nudną koniecznością, schowaną pod grubą warstwą materiału!

Szpilki z suwakami – klasyka połączona ze stylem

Obuwie to ta część garderoby, na którą zwraca się szczególną uwagę. Nic więc dziwnego, że, zwłaszcza kobiety, dobór odpowiedniego obuwia często stawiają za priorytet w swoich codziennych stylizacjach. Wiele z tych kobiet nie wyobraża sobie również wiosennych i letnich outfitów bez szpilek i butów na obcasie.

Tym z Was, które lubują się w klasycznych modelach, jednak mają czasem ochotę na dozę wyrazistości, naprzeciw wychodzą szpilki z zamkiem błyskawicznym. Coraz częściej spotkać go można nie tylko na bucie, ale także na samej szpilce! W zależności od koloru zamka, buty z takim dodatkiem idealnie sprawdzą się zarówno w życiu codziennym, jak i podczas wieczornych wyjść.