Modowe podsumowanie roku 2017 producenta zamków błyskawicznych

« wróć

Dni 2017 roku nieubłaganie dobiegają końca. Za moment weźmiemy do rąk kieliszki od szampana i będziemy sobie życzyć wszystkiego co najlepsze – w kolejnym 2018 roku. W związku z tym, że jesteśmy producentem zamków błyskawicznych i o modzie wiemy wiele, chcemy się z Wami podzielić naszymi spostrzeżeniami dotyczącymi najmodniejszych trendów, które „zawładnęły” ostatnimi 365 dniami :)

Pastelowe kolory a kryte zamki błyskawiczne

kryte zamki błyskawiczne - blog Zipper
Fot. ZSAZSABELLAGIO.BLOGSPOT.COM

Na początku 2017 roku na wybiegach królowały kreacje utrzymane w stonowanych barwach. Jasnoróżowe jeansy, limonkowe płaszcze czy szare sweterki zdobyły serca wszystkich miłośniczek mody. Wiosną ulice zajaśniały od pastelowych zwiewnych sukienek.

W odpowiedzi na takie trendy zdecydowaliśmy się wyprodukować kryte zamki błyskawiczne utrzymane w najmodniejszych barwach z palety pantone. Spotkało się to z dużym zainteresowaniem ze strony naszych Klientów. Ten rodzaj tworzywowych zamków błyskawicznych nabywano zarówno do eleganckich sukienek, spódnic oraz materiałowych spodni i bluzek wizytowych.

zamki błyskawiczne - blog Zipper
Fot. https://pl.pinterest.com/pin/ 355362226839001479/
modne zamki błyskawiczne pantone - blog Zipper
Fot. https://pl.pinterest.com/pin/ 139189444708311844/
zamki błyskawiczne pantone - blog Zipper
Fot. https://pl.pinterest.com/pin/ 110690103324848101/

Metalowe zamki błyskawiczne do jeansów „haftem pisanych”…

 

Kolejnym hitem roku 2017 były koszule, bluzy i jeansy zdobione haftem. Ten rodzaj odzieży cieszył się olbrzymią popularnością zarówno wśród młodzieży, dorosłych jak i osób starszych.


Gustowne ręcznie wykonane zdobienia docenili najwięksi projektanci mody i galanterii skórzanej. W związku z tym trendem do naszej hurtowni zgłaszało się wielu klientów zainteresowanych metalowymi zamkami błyskawicznymi.

Jesteśmy producentem, który lubi podążać za modą i dlatego tak bardzo cieszy nas, kiedy nasz asortyment wykorzystywany jest po to, aby tworzyć unikatowe projekty!

blog producenta zamków Zipper - haftowany jeans
Fot. SheChoic https://pl.pinterest.com/pin/ 302937512426301552/

Khaki – kurtki, spodnie, zamki błyskawiczne…

Sezonem letnio-jesiennym zawładnął kolor khaki. Miłośnicy najmodniejszej odzieży bez wahania sięgali po spodnie moro i kurtki parki. Nawet ubrania dla dzieci oscylowały wokół melanży khaki. W przypadku najmłodszych hitem okazały się bluzy z kapturem i spodenki bojówki.

Zespół Zipper do swojej oferty wprowadził metalowe zamki błyskawiczne na taśmie khaki. Aby nasi klienci nie musieli czekać na indywidualną realizację zamówienia – w naszych magazynach czekały produkty z tej serii. Dzięki temu nasi kontrahenci mogli nabyć zamki „od ręki”!

zamki błyskawiczne na taśmie khaki - blog Zipper
Fot. Pinterest

Rozkloszowane rękawy

kryte zamki błyskawiczne - producent Zipper

Ten model rękawów wrócił „do łask” po wielu latach nieobecności. Dziś zarówno bluzki wizytowe jak i sukienki z rozkloszowanymi rękawami to odzież, której nie może zabraknąć w żadnej kobiecej szafie. Do tego typu ubrań niezastąpione okazują się kryte zamki błyskawiczne. To dyskretne i miękkie zapięcie zapewnia doskonałe dopasowanie materiału do ciała przy jednoczesnym nieograniczaniu ruchów.

Tym modowym akcentem zapraszamy do realizacji Waszych stylizacyjnych marzeń w 2018 roku! Na modne rozwiązania nigdy nie jest za późno!