Najmodniejsze kolory nadchodzącej wiosny - dopnij swoje kolekcje na ostatni zamek!

« wróć

Wiosna cały czas nieśmiało puka do drzwi, ale jej całkowite pojawienie się możesz przyspieszyć własnymi siłami. W jaki sposób? Odłóż w kąt ciemne ubrania i przywołaj słońce żywymi dodatkami. Nadchodzące miesiące upłyną pod znakiem dwóch skrajności: ubrań w bardzo intensywnych kolorach oraz odzieży w pastelowych odcieniach. Bez wątpienia znajdziesz więc w swojej szafie coś, co jest obecnie „na topie”!


Jako producent zamków błyskawicznych mamy w swoich rękawach asy, a właściwie zamki błyskawiczne, które pozwolą Tobie i Twoim klientom cieszyć się wyjątkowymi stylizacjami.


Jako firma Zipper, w swojej ofercie możemy wyróżnić kilka rodzajów zamków, które nie tylko ze względu na kształt i strukturę, ale także na kolor mogą być motywatorem zachęcającym do kupna ubrań czy akcesoriów z tego typu dodatkami.

Piaskowe odcienie - ponadczasowym dodatkiem... a co na to "powiedzą" zamki błyskawiczne?

tworzywowe zamki błyskawiczne - producent Zipper

Wśród tych z Was, którzy najlepiej czują się w stonowanych barwach i cenią sobie dodatki w uniwersalnej kolorystyce, najlepiej sprawdzą się stylizacje z tworzywowymi zamkami w piaskowych odcieniach i w szarościach. Jagodowe kolory również nie mogą umknąć Waszej uwadze. Ten rodzaj zamków w głównej mierze stosowany jest do spódnic, spodni i kieszeni. Każdy z Was, kto ceni sobie uniwersalność i elegancję bez problemu znajdzie odpowiednie modele zamków w ofercie Zipper.

Można wyróżnić kilka rodzajów zamków tworzywowych. Mowa tu o tworzywowych zamkach krytych. Świetnie sprawdzają się one m.in. na jednolitych bluzkach i sukienkach wizytowych ze stonowaną kolorystyką i dopasowanymi do siebie elementami. Zamki kryte znajdziesz także w eleganckich spodniach i koszulach – często w klasycznych odcieniach czerni i bieli.


Ponadto, możesz się z nimi spotkać urządzając swoje mieszkanie. Zaskoczony? Niepotrzebnie! Kryte zamki często wykorzystywane są do tworzenia dodatków wnętrz np. pokrowców na meble i poszewek na dekoracyjne poduszki. Dzieje się tak dlatego, że zamki te cechują się wysoką jakością i dyskretnym wyglądem. Z tego względu produkty z zamkiem krytym świetnie sprawdzą się także wśród dziecięcych ubranek i akcesoriów domowych.

Wiosna a soczyste barwy zamków błyskawicznych

modne kolory krytych zamków błyskawicznych - producent Zipper

Jeśli z kolei jesteś ekspresyjną osobą, lub po prostu chcesz do swojej szafy wprowadzić odrobinę ożywienia, postaw na ubrania z zamkami kostkowymi lub również z zamkami krytymi. Te rodzaje zamków błyskawicznych posiadają bardzo szeroką gamę kolorystyczną i wykorzystywane są w wielu rodzajach odzieży.

Zamki kostkowe stosowane są między innymi w bluzach, kurtkach oraz innych typach odzieży wierzchniej. Zamki kryte natomiast w odzieży bardziej eleganckiej (tak jak już wcześniej wspominaliśmy w bluzkach, koszulach, sukienkach oraz spodniach).


Nasi Klienci chętnie sięgają po naszą ofertę, ponieważ dzięki niej mogą wdrażać najmodniejsze trendy do swoich kolekcji. W tym sezonie królować będą pikowane kurtki w odcieniach intensywnej żółci, czerwieni i różu. Nie możemy również zapomnieć o pomarańczowych i zielonych odcieniach. Bomberki i kwiatowe bluzy pojawią się na naszych ulicach już za parę dni... 


Limetkowe i intensywnie różowe sukienki podbiją natomiast letnie deptaki! Nie prześpij swojej okazji na przygotowanie nowych kolekcji w najmodniejszej odsłonie!