Najmodniejsze torby z zamkami błyskawicznymi – zobacz, co w branży „piszczy”

« wróć

Szukasz inspiracji, jak spełnić oczekiwania swoich klientów, proponując im najmodniejsze torby, jednocześnie zaskakując i wyróżniając się spośród konkurencji? Dobrze trafiłeś! Chętnie pomożemy Ci rozwiązać wiele wątpliwości związanych z tym tematem. Jesteśmy producentem zamków błyskawicznych i na bieżąco śledzimy trendy, aby dostosowywać swoją ofertę dodatków krawieckich do oczekiwań Klientów. 

„Brzydkie” i nieproporcjonalne – znaczy modne? Producent zamków błyskawicznych stwierdza…

Jesienią i zimą 2018 odpowiedź na to pytanie brzmi „tak”! Podczas tego sezonu największą popularnością będą się cieszyć bardzo duże torby (niejednokrotnie specjalnie postarzane) oraz podłużne worki. Często torby tego typu, aby wzbogacić ich design posiadają kiczowate elementy jak np. błyszczące broszki w kształcie kotków czy serduszek.

Podobnie wygląda kwestia doboru zamków błyskawicznych do takich toreb. Są to najczęściej grube modele z obszernym uchwytem suwakowym np. model VT20 #8. Zewnętrzne kieszonki takich toreb mogą być wyposażone (w celu podkreślenia kontrastu) w modne cienkie metalowe zamki błyskawiczne takie jak VT1 #1.

Czy wspomniana „brzydota” oraz „kicz” nie mogą być trendy? Otóż ten sezon odpowie „mogą”. Jak wiadomo, ilu ludzi – tyle gustów. Duże torby tylko pozornie zaburzają stylizację, tak naprawdę przy odpowiednim doborze elementów stroju mogą się prezentować bardzo atrakcyjnie. A do tego są praktyczne i funkcjonalne. Jeżeli jesteś producentem toreb skontaktuj się z nami i zapytaj o zamki błyskawiczne do najmodniejszych toreb damskich!

Biżuteryjne małe torebki na zamek alternatywą dla miłośniczek mody

Projektanci zdają sobie sprawę, że nie każde zaproponowane przez nich rozwiązanie zyska aprobatę większości fanek mody. W związku z tym, zawsze dla bardziej kontrowersyjnej propozycji przygotowują alternatywę. Tak też się stało w przypadku dużych toreb damskich i biżuteryjnych małych torebek.


Do tego typu toreb doskonale nadają się wybłyszczane zamki błyskawiczne. Połyskujące ząbki dodają elegancji projektowi, jednocześnie stanowiąc wygodne zapięcie.

Kostkowe zamki do futrzanych plecaczków

kostkowe zamki błyskawiczne - oferta producenta Zipper

Moda to również funkcjonalność i wygoda. Tej jesieni ulice naszych miast podbiją futrzane małe plecaczki w różnych "śmiesznych" stylizacjach. Na przykład z przyszytymi oczami lub uszami. Do takich plecaczków idealnie nadają się kostkowe zamki błyskawiczne, dostępne w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej.


Do każdego z prezentowanych pomysłów na najmodniejsze torby i plecaki możesz zamówić w Zipper uchwyty suwakowe z Twoim logo. Dzięki temu dodatkowo zwiększysz świadomość swojej marki wśród odbiorców, a jednocześnie produkt stanie się jeszcze bardziej atrakcyjny