Przewodnik po trendach wiosny 2018 – najmodniejsze propozycje z zamkami błyskawicznymi w roli głównej!

« wróć

Zima to pora roku, pod koniec której wszyscy marzymy, aby założyć zwiewne ubrania i z uśmiechem na twarzy kroczyć po ulicach miast. Miejmy nadzieję, że już w marcu będziemy mogli sięgnąć po cieńsze płaszcze oraz modne sukienki i spódniczki… W związku z tym, że jesteśmy producentem zamków błyskawicznych, musimy być zawsze o dwa kroki przed modą! Chętnie opowiemy Wam o naszej wędrówce po propozycjach, bez których wiosna 2018 nie będzie mogła się obyć! 

Skórzana kurtka na zamek błyskawiczny – propozycja ponadczasowa

Kurtka motocyklowa, której historia powstania sięga końca lat 20 XX wieku, pomimo upływu tak wielu lat – wciąż jest jedną z propozycji z „półki” must have. Na przestrzeni czasu projektanci modowi udoskonalali pierwotny fason tej kurtki. Dzięki nim dziś możemy cieszyć się modnym elementem odzieży wierzchniej, po który sięgamy zarówno podczas nieoficjalnego spotkania jak i podczas wyjść do eleganckich restauracji.


Kurtki skórzane to propozycja zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Najwygodniejsze są modele zapinane na zamki błyskawiczne. Z myślą o producentach tego typu odzieży stworzyliśmy metalowe wybłyszczane zamki typu VT20 #8. Ich połyskująca powłoka doskonale urozmaica nawet najbardziej klasyczne fasony kurtek, a duży uchwyt suwakowy sprawia, że wygodnie korzysta się z zapinania nawet w rękawiczkach.


Inną propozycją zapinania skórzanych kurtek wiosennych są klasyczne zamki VT20 #8.

Jeans i metalowe zamki błyskawiczne na wybiegach mody

metalowe zamki błyskawiczne - producent Zipper
Fot. Roarcraft, Pinterest,com, oraz Oroboro

Karl Lagerfeld, jeden ze współczesnych najbardziej znanych projektantów mody, w swojej najnowszej kolekcji zaproponował wiele jeansowych stylizacji.


Oczywiście ubrania wykonane z tego materiału nie mogą prezentować się inaczej niż w zestawieniu z metalowymi zamkami błyskawicznymi.


W przypadku spodni jeansowych najpopularniejszym rodzajem zamków jest VT10 (#5) w wersji wybłyszczanej i standardowej. Kurtki w odcieniach „denim” są natomiast najczęściej zapinane na zamki VT20 (#8).

 

Jak więc widzisz, w Twoich najnowszych kolekcjach nie może zabraknąć jeansowej odzieży wyposażonej w najmodniejsze zamki błyskawiczne!

Kryte zamki błyskawiczne – popularne „wczoraj, dziś i jutro”!

kryte zamki błyskawiczne - producent Zipper

Ten rodzaj zamów błyskawicznych od wielu lat jest niezastąpiony, i szczególnie często wykorzystywany, jako zapięcie eleganckiej odzieży. Suknie ślubne i wieczorowe a także spódnice ołówkowe to przykłady kreacji, w których stosuje się kryte zamki błyskawiczne.


O przewadze tego rodzaju zamków nad innymi modelami decyduje możliwość ich „dyskretnego” umieszczenia pomiędzy dwoma łączonymi kawałkami materiału.


Ponadto kryte zamki błyskawiczne dostępne są w nieograniczonej gamie kolorów (taśma suwakowa jest w takiej samej barwie jak ząbki i uchwyt).

Deszczowa wiosna – obroń się przed nią dzięki wodoszczelnym zamkom błyskawicznym

wodoszczelne zamki błyskawiczne - producent Zipper

Z roku na rok coraz modniejsza staje się odzież, w której wykorzystano elementy przeźroczystego plastiku. W tym stylu tworzone są między innymi: kozaki, kapelusze, plecaki, torby oraz płaszcze przeciwdeszczowe. Zarówno w przypadku tych wspomnianych projektów jak i w klasycznej odzieży sportowej zastosowanie znajdą wodoszczelne zamki błyskawiczne. Dzięki zapięciu tego typu zapewnisz komfort użytkownikom swoich produktów przy jednoczesnym zachowaniu najmodniejszego stylu odzieży.

Zapraszamy do oferty Zipper. Bez względu na to, jakie produkty odzieżowe wytwarzasz, na pewno nasze zamki błyskawiczne będą odpowiednią propozycją dla Ciebie i Twoich klientów!