Zima 2018. Radzimy jak stworzyć najmodniejsze kolekcje

« wróć

Choć upalna aura pogodowa nie sprzyja myśleniu o zimie, aby dopracować kolekcje dedykowane tej porze roku, należy być o kilka kroków w przodzie. Wiemy to, ponieważ jesteśmy producentem dodatków krawieckich, który współpracuje z wieloma firmami z branży odzieżowej (czyli z sektora działalności, który jak żaden inny musi „wybiegać w przyszłość” i mieć co najmniej kilka „asów w rękawie” na każdy sezon). Pomożemy Wam znaleźć inspirację do tworzenia najmodniejszych zimowych kolekcji!

Metalowe zamki błyskawiczne ozdobą swetrów i kurtek

Metalowe zamki błyskawiczne - producent Zipper

Tej zimy fasony oversize wciąż będą „na topie”. Chętnie sięgną po nie zarówno kobiety jak i mężczyźni. Jednym z elementów odzieży, bez którego Twoi klienci nie obędą się tej zimy, są swetry zapinane na zamki błyskawiczne. W ubraniach tego typu doskonale prezentują się metalowe wybłyszczane modele, które dodają elegancji tym z pozoru casualowym kreacjom. Hitem sezonu będą swetry zapinane z tyłu, które podbiją rynek modowy największych marek.

Dużym zainteresowaniem będą się również cieszyć kurtki z asymetrycznymi rękawami - np. jeden zwyczajnej szerokości, a drugi rozkloszowany lub w formie skrzydła nietoperza. Takie fasony będą dedykowane wszystkim odbiorcom - bez względu na płeć i wiek. Jak widać – ekstrawagancja nie zna granic :)

Nie możecie przegapić takiej okazji, już dziś zaopatrzcie się w nasze wybłyszczane metalowe zamki błyskawiczne i zaskoczcie klientów najmodniejszymi kolekcjami „rodem” z wybiegów!

Zamki w garniturach oraz innych eleganckich kreacjach…

kostkowe wybłyszczane zamki błyskawiczne - producent Zipper

I w tym przypadku inspirujemy się „największymi”. Gucci na sezon jesień-zima 2018/2019 proponuje szerokie w barkach marynarki zapinane na metalowe zamki błyskawiczne i dekorowane złotymi wzorami. Na jego pokazach nie brakuje również damskich marynarek zapinanych zarówno na zamki jak i na nieproporcjonalnie duże guziki.


U Armaniego natomiast nie obędzie się bez garsonek zapinanych na zamki błyskawiczne (i to pod samą szyję!), w których uchwyty suwakowe są w kształcie krawatów. Do łask wrócą również skórzane kurtki z asymetrycznym zapięciem. Topowym elementem odzieży proponowanym przez tego projektanta na sezon jesień-zima 2018 są również spódnicospodnie dekorowane metalowymi wybłyszczanymi zamkami oraz dużymi kokardami przewiązanymi w pasie.

Sportowa odsłona zimy 2018 – zaszalej dzięki kostkowym i tworzywowym zamkom błyskawicznym

kostkowe zamki błyskawiczne - producent Zipper

Tej zimy szczęśliwi będą również miłośnicy „luźniejszego” stylu. Na łamach najbardziej znanych modowych magazynów znajdziemy propozycje srebrnych kurtek i bezrękawników puchowych zapinanych na wybłyszczane zamki kostkowe. Dzięki tym dodatkom krawieckim całość projektu jest spójna i nowocześnie prezentuje się na tle innych równie popularnych w tym sezonie matowych tkanin i faktur.


Bardzo popularne będą również bluzy z kapturami zapinanymi do samego końca. Takie rozwiązanie jest zarazem unikatową ozdobą, jak i pomysłowym rozwiązaniem dla prawdziwych fanów sportowego szaleństwa. Tego typu kaptur można zapiąć w taki sposób, aby chronić przed mrozem usta i nos. Zastosowane w tej odzieży kostkowe zamki błyskawiczne zapewniają bezpieczeństwo, dzięki gładkim ząbkom, które chronią przed zadrapaniami.

 

Pamiętaj, że aby zdążyć przed pierwszym śniegiem należy odpowiednio wcześniej zainteresować się dodatkami krawieckimi. Jeżeli potrzebujesz doradztwa profesjonalistów z branży – Zipper zaprasza do kontaktu!