Nowości w ofercie zamków błyskawicznych – jak wpływają na modę?

« wróć

Producenci dodatków krawieckich (Zipper również) dbają o to, aby na każdy sezon mieć przygotowaną dla swoich klientów „szczyptę” nowych inspiracji. Branża pasmanteryjna stara się być zawsze o krok przed modą. Udaje się to nam wyłącznie dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wyczuciu niezastąpionych specjalistów tworzących nasz zespół. 


Dowiedzcie się, jak nowości oferowane przez Zipper mogą wpłynąć na Wasze najnowsze kolekcje!

Kostkowe wybłyszczane zamki błyskawiczne

Jest to jeden z najnowszych rodzajów zamków błyskawicznych, które pojawił się w naszej ofercie. Wybłyszczane zamki kostkowe są doskonałą alternatywą dla zamków metalowych, z tym że modele z plastikowymi ząbkami są o wiele lżejsze i dostępne w niższych cenach.

Ten rodzaj dodatków krawieckich sprawdzi się między innymi w modnej odzieży dziecięcej. Od teraz rodzice nie muszą się martwić, że kurtki zapinane na wybłyszczane zamki będą się zahaczać i podrażniać skórę malucha. Gładkie ząbki kostkowych wybłyszczanych zamków błyskawicznych mogą dekorować bluzy i kurtki bez obaw o komfort młodego użytkownika.

Polecamy modele zamków z tej serii w powłoce srebrnej oraz czerniony nikiel (każdy z wariantów jest dostępny na czarnej taśmie suwakowej).

Super cienkie metalowe zamki błyskawiczne vs. zamki kryte

super cienkie zamki błyskawiczne - producent Zipper

Jeszcze kilka lat temu dla producentów eleganckich sukienek nie do pomyślenia było to, aby w swoich projektach użyć innego rodzaju zapięcia niż zamki kryte. W związku z tym, że zaobserwowaliśmy duże zainteresowanie metalowymi zamkami błyskawicznymi, do oferty wprowadziliśmy model super cienkich zamków - VT1 #1.

Delikatne połyskujące ząbki dodadzą finezji każdemu projektowi odzieżowemu. Ten rodzaj zamków można stosować jako element dekoracyjny (zapięcie kieszonki w bluzce lub rozpinanie nogawek spodni). Super cienkie zamki błyskawiczne pełnią również czasami funkcję zapinania sukienek np. w formie krótkiego zamka przy szyi. Częściej jednak do sukienek stosowane są grubsze modele ozdobnych zamków metalowych np. Vt0 #3.

Zamki z taśmy srebrno-czarnej #3

zamki błyskawiczne nowości Zipper - producent zamków

Jest to bardzo ciekawa propozycja dla wszystkich producentów odzieży, którzy szukają nowych możliwości i sposobów na uatrakcyjnienie swoich kolekcji. Dzięki dekoracyjnym przeszyciom na żyłce zamek prezentuje się naprawdę oryginalnie. Ten rodzaj zamka błyskawicznego jest również bardzo elastyczny. Dzięki temu można go stosować zarówno jako dekoracyjny element przy bluzie sportowej lub jako elegancki element wykończenia dopasowanej sukienki. W związku z tym, że ten zamek dostępny jest na czarnej taśmie suwakowej – jest bardzo uniwersalny. Można do niego dobierać również różne rodzaje uchwytów suwakowych.

Jeżeli szukacie zaufanego doradcy i dostawcy najmodniejszych dodatków krawieckich – zapraszamy do współpracy. Hurtownia Zipper czeka na Ciebie i na Twoją Firmę – razem stworzymy coś naprawdę wyjątkowego!