Stylizacje w najmodniejszych,wiosennych kolorach

« wróć

Za oknem coraz bardziej widać pierwsze oznaki wiosny, zbliża się wielkimi krokami. To dobry czas, aby pomyśleć o wiosennych kreacjach i odświeżyć swoją szafę.

Jako producent zamków błyskawicznych mamy ogromny wybór zamków, które pozwolą Tobie i Twoim klientom cieszyć się najmodniejszymi stylizacjami. Znajdziesz u nas asortyment we wszystkich kolorach tej wiosny. W poprzednim sezonie wiosennym nasze serca skradły stylizacje z tworzywowymi zamkami w piaskowych odcieniach i w szarościach. Jak będzie tej wiosny?

Modne, bo kwaskowe – zamki błyskawiczne w intensywnych kolorach

Wybierając się na wiosenne zakupy przygotujcie się na cytrusowy zawrót głowy.
Ci z Was, którzy nie lubią nudy, a uwielbiają żywe kolory i lubią, gdy coś się dzieje z pewnością świetnie odnajdą się wśród sklepowych półek. W tym sezonie najlepiej sprawdzą się stylizacje z tworzywowymi zamkami błyskawicznymi rodem ze szklanej patery.

Pomarańcz, cytrynowy, limonkowy i...czerwień

W wiosennych kolekcjach królować będą stylizacje z metalowymi zamkami błyskawicznymi we wszystkich odcieniach kojarzących się z kwaskowym posmakiem na języku.

Intensywnych kolorów nie zabraknie także w tych bardziej eleganckich kreacjach. Kolorowe garnitury i sukienki to idealny sposób na odświeżenie swojego biznesowego looku. Do tego typu kreacji polecamy kryte zamki błyskawiczne. Te rodzaje zamków błyskawicznych posiadają bardzo szeroką gamę kolorystyczną i wykorzystywane są w wielu rodzajach odzieży. Dodatkowo cechuje je „dyskrecja”, po wszyciu nie widać żyłki, a jedynie sam suwak.

Cytrusowe odcienie sprawdzą się także w bardziej casualowych ubraniach.

Sportowe zamki błyskawiczne w wiosennej odsłonie

Wiosna nieodmiennie kojarzy się z powrotem do regularnej aktywności fizycznej. Warto więc już teraz pomyśleć o odzieży sportowej.

Idealnie w tego typu stylizacjach sprawdzają się kostkowe zamki błyskawiczne.
Jest to rodzaj zamka błyskawicznego, który ze względu na szeroką gamę kolorystyczną, w jakiej występuje oraz wysoką jakość stosowany jest jako element wykończenia bardzo wielu produktów. Stosowane są bluzach, kurtkach oraz innych typach odzieży wierzchniej.

Wielu z nas z utęsknieniem czeka także na moment w którym można będzie wziąć na rower i wybrać się w długą przejażdżkę. Jazda na rowerze nie różni się zasadniczo od pozostałych dyscyplin sportowych. Tutaj również potrzebujemy dopasowanego, wygodnego ubrania.


Wyjątkowo udane i modne kreacje stworzycie sięgając po suwaki Zipper. Koniecznie zapoznajcie się z naszą wiosenną ofertą.