Zamki błyskawiczne, czyli coś więcej niż zwykłe dodatki krawieckie…

« wróć

Zipper to hurtownia dodatków krawieckich, w której pracują prawdziwi fani modowego szaleństwa. Dlatego tak trafnie rozpoznajemy potrzeby naszych Klientów i dostosowujemy do nich ofertę zamków błyskawicznych. Czy wiecie, co przygotowaliśmy dla Was na ten sezon? 

Kostkowe wybłyszczane zamki błyskawiczne

wybłyszczane kostkowe zamki błyskawiczne - producent Zipper

To kolejna nowość w naszej ofercie. Dzięki produktom z tej serii możecie wzbogacić swoje kolekcje odzieży wizytowej i... sportowej. Tak dokładnie. Zamki kostkowe "wężyk" wybłyszczane doskonale nadają się do wykorzystania jako modne zapięcie żakietów oraz bluz treningowych.

Myśląc o tym rodzaju dodatków krawieckich, musisz również wiedzieć, że są one o wiele lżejsze (i oczywiście tańsze) od zamków metalowych. Ponadto można je również użyć jako rodzaj zapięcia odzieży dziecięcej. Z roku na rok producenci ubrań dla najmłodszych decydują się na fasony coraz bardziej przypominające modną odzież dla dorosłych. W związku z tym, bez dodatków pasmanteryjnych w stylu "glamour" się nie obejdzie. Taką rolę bez wątpienia mogą odegrać kostkowe wybłyszczane zamki błyskawiczne.

 

To od Ciebie zależy, czy zdecydujesz się na model typu wężyk, czy na przykład na model kostkowy wybłyszczany #8.

Igraj ze swoją wyobraźnią i odważ się stworzyć jeszcze ciekawsze kolekcje dzięki nowościom Zipper!

Kryte zamki błyskawiczne - do wyboru do koloru

kryte zamki błyskawiczne - producent Zipper

Podobnie jak w ubiegłym roku nie obejdzie się bez kolorowych kreacji - sukienek, spódniczek, kombinezonów. Bez względu na to, jaki rodzaj odzieży Cię interesuje, powinieneś wiedzieć, że nasza hurtownia dodatków krawieckich Zipper zapewnia nieograniczoną paletę barw krytych zamków błyskawicznych.

Ten elegancki dodatek pasmanteryjny pełni zarówno funkcję dyskretnego zapięcia jak i wygodnego rozwiązania dla użytkownika. Ząbki i taśma suwakowa w tym samym kolorze co pozostała część odzieży, sprawiają, że zamek jest w pełni "zamaskowany". Dlatego dla naszych klientów tak istotny jest duży wybór kolorów.

My jako prawdziwi pasjonaci modowych tematów, śledzimy prognozy związane z "nowinkami", które niebawem pojawią się na światowych wybiegach. W związku z czym, w naszej ofercie zawsze znajdziecie najmodniejsze barwy zamków krytych tuż przed tym, jak Twoi klienci zaczną pytać o odzież właśnie w tym konkretnym kolorze!

Najcieńsze czy najgrubsze zamki? - Obojętne, jedź do Zipper

Zdajemy sobie sprawę, jak bardzo indywidualne są Państwa oczekiwania, dlatego w naszej hurtowni znajdziecie zarówno najcieńsze (spośród dostępnych na rynku) zamki błyskawiczne Vt1 #1, jak i grube zamki Vt20 #8 w wariancie wybłyszczanym oraz w standardowej wersji.

Wejdźmy wspólnie w ten rok! Zapraszamy do hurtowni Zipper!