Zamki błyskawiczne do odzieży roboczej

« wróć

W przypadku odzieży roboczej najważniejszą cechą jest jej trwałość. Producenci ubrań przeznaczonych dla pracowników dobierają materiały w taki sposób, aby poszczególne elementy odzieży jak najdłużej spełniały swoje funkcje. Bardzo często do naszej hurtowni zamków błyskawicznych trafiają klienci z tego właśnie sektora. Dzięki naszemu asortymentowi mogą produkować odzież roboczą dostosowaną do potrzeb pracowników z różnych branż. Przekonaj się, czy oferta Zipper jest również dla Ciebie!

Robocze bluzy polarowe i softshelle zapinane na zamki błyskawiczne

Rozpinane bluzy to jeden z najbardziej uniwersalnych elementów odzieży roboczej, po który sięgają zarówno duże jak i małe przedsiębiorstwa. Do bluz polarowych polecamy kostkowe zamki błyskawiczne. Ten rodzaj dodatków krawieckich dostępny jest w niemal nieograniczonej palecie barw, dzięki czemu bez problemu uda się dopasować kolor do materiału.

W przypadku bluz softshellowych doskonale sprawdzają się wodoodporne zamki błyskawiczne. Zastosowanie dodatków krawieckich z tej linii dodatkowo poprawia parametry odzieży, jednocześnie zwiększając komfort jej użytkowników. Bluzy softshellowe najczęściej dedykowane są osobom pracującym na zewnątrz. To właśnie dlatego tak istotny jest każdy detal!

Jakie zamki błyskawiczne wybrać do kompletów roboczych?

Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna… Zasadniczo można powiedzieć: „to zależy”. Bardzo często komplety robocze są zbiorem kilku rodzajów zamków. Na przykład kieszenie najczęściej są zapinane na tworzywowe zamki błyskawiczne, rozporki natomiast na modele metalowe. Często komplety robocze posiadają również wiele mniejszych kieszonek, które (szczególnie w odzieży damskiej) wyposażone są w kryte zamki błyskawiczne.


W przypadku kombinezonów roboczych używane są również jeszcze inne dodatki krawieckie. Bardzo powszechnie stosowane są także rzepy. Dzięki nim dany element można szybko rozpiąć nawet bez zdejmowania rękawic roboczych.


Należy pamiętać, że zamki błyskawiczne stosowane w kompletach roboczych muszą być elastyczne i wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne. Nie powinny również zahaczać się o inne materiały.

Spodnie i kurtki robocze – po jakie dodatki krawieckie sięgnąć?

Tutaj również z pomocą przyjdą nam tworzywowe zamki błyskawiczne oraz rzepy, które bardzo często stosowane są jednocześnie. Kolory ząbków oraz taśm suwakowych w tworzywowych zamkach błyskawicznych są dostępne w szerokiej palecie. Każdy producent odzieży roboczej, znajdzie więc w hurtowni Zipper ofertę dostosowaną do potrzeb swoich klientów.


Proponowane przez nas rzepy pozwolą dodatkowo zabezpieczyć zapięcie oraz zwiększyć komfort użytkowania odzieży roboczej.


Zapraszamy do bogatej oferty dodatków krawieckich – Zipper!