Zamszowe i sztruksowe stylizacje z zamkami błyskawicznymi

« wróć

Czy wiecie, że rok 2019 przywraca świetność odzieży sztruksowej? Jeszcze kilka lat temu ten materiał został niemal zupełnie wykreślony ze świata mody. W tym roku jednak nikt nie obędzie się bez sztruksowych spodni. Podobnie jest z zamszem, po który coraz częściej sięgają producenci obuwia. Zobaczcie, jak świat tekstyliów ewoluuje, a wraz z nim oferta producentów dodatków krawieckich. Zipper zaprasza do wspólnej podróży. 

Buty zamszowe na zamek błyskawiczny – hitem roku 2019

metalowe zamki błyskawiczne do obuwia - producent Zipper

W tym roku w każdej szafie musi pojawić się chociaż jedna para zamszowych butów zapinanych na zamek błyskawiczny. Mokasyny, szpilki, botki, kozaczki, szpilki – znani projektanci mody zadbali o to, aby każdy mógł znaleźć propozycję dostosowaną do swoich potrzeb.

 

Zimą najmodniejsze będą długie marszczone kozaki za kolano zapinane na metalowy zamek błyskawiczny (często – od zewnętrznej strony łydki). Wiosna natomiast to czas na botki i mokasyny z dodatkiem cienkich wybłyszczanych zamków zakończonych delikatnymi uchwytami suwakowymi.


Odważnym krokiem wejdź w zamszowe trendy roku 2019!

Sztruks wraca „do łask”. Stylizacje uzupełnione zamkami błyskawicznymi.

zamki błyskawiczne metalowe do kurtek - producent Zipper

Kto z nas nie pamięta tej prążkowanej tkaniny, bardzo miłej w dotyku, która jednak szybko ulegała zniszczeniu? Teraz powinniśmy wymazać z pamięci przetarte spodnie na kolanach. W dzisiejszych czasach sztruks jest materiałem, który wykonuje się w o wiele wyższych technologiach niż dawniej, a co za tym idzie – jest on o wiele trwalszy niż dziesięć lat temu.

 

Najmodniejsze będą beżowe spodnie sztruksowe z metalowymi zamkami błyskawicznymi na brązowej taśmie suwakowej. Inną, równie popularną propozycją, będą czarne modele oraz te dostępne we wszystkich odcieniach czerwieni.

Outfit na miarę roku 2019

Możemy więc podsumować, że jedną z najmodniejszych propozycji tego roku będzie połączenie sztruksowych spodni z zamszowym obuwiem. Jeżeli całość stylizacji dopełni skórzana kurtka z metalowymi zamkami błyskawicznymi i torebka dopasowana kolorystycznie do butów – możemy mówić o sukcesie modowym, którego nie powstydziliby się najwięksi projektanci.

Zapraszamy do naszej oferty dodatków krawieckich. W Zipper znajdziesz całą gamę metalowych zamków błyskawicznych, dzięki którym zmienisz „na plus” swoje kolekcje przygotowywane na rok 2019!