Elementy odlewnicze z logo

Myślisz, że zrobiłeś już wszystko, aby uatrakcyjnić swoją ofertę oraz rozpowszechnić swój znak firmowy wśród jej odbiorców? Zipper zaproponuje Ci jeszcze jeden sposób efektywnej promocji - elementy odlewnicze z logo Twojej firmy, którymi ozdobisz swoje kolekcje odzieżowe i galanteryjne! 

Suwaki z logo – producent Zipper

W naszej ofercie znajdziesz uchwyty suwakowe z Twoim logo. Przygotujemy dla Ciebie indywidualny projekt określający parametry produktu (wielkość, kształt oraz kolor powłoki), po którego akceptacji zostanie wykonana matryca. Możesz liczyć na profesjonalne doradztwo projektantów Zipper, którzy chętnie podejmą się nawet najbardziej nietypowych zleceń. 


Odzież wyposażona w suwaki z logo sprawia, że klienci danej marki postrzegają ją za bardziej profesjonalną i ekskluzywną.

suwaki z logo firmy - producent Zipper - elementy odlewnicze
suwaki z logo - producent Zipper - elementy odlewnicze

Dowodem na to jest fakt, że najwięksi projektanci mody nigdy nie zapominają o widocznym obrendowaniu swoich produktów. Dolce&Gabbana w uchwyty suwakowe z logo wyposaża również torebki i portfele.

Sprawdź naszą ofertę uchwytów suwakowych, wybierz odpowiadający Ci model oraz jego powłokę, a my na jego podstawie zaproponujemy dostosowany do Twoich potrzeb projekt i matrycę.

Medale okolicznościowe w ofercie elementów odlewniczych Zipper

Organizujesz konkurs, imprezę sportową lub chcesz komuś sprawić niecodzienny prezent, zapytaj nas o medale okolicznościowe. W swojej ofercie posiadamy również tę usługę. Podobnie jak w przypadku suwaków z logo, wykonujemy projekt, na podstawie którego następnie powstaje matryca umożliwiająca realizację zamówienia nieokreślonej liczby odlewów. Ponadto matryce są przechowywane, dzięki czemu za jakiś czas nasi Klienci mogą powtórzyć zamówienie. 

medale okolicznościowe - elementy odlewnicze produkcji Zipper
medale - elementy odlewnicze produkcji Zipper
producent Zipper - elementy odlewnicze - medale okolicznościowe
medal okolicznościowy - elementy odlewnicze Zipper

Blaszki ozdobne i przywieszki z logo Klienta

przywieszki i blaszki z logo - producent Zipper - elementy odlewnicze

Od kilku lat na światowych wybiegach królują kolekcje wyposażone w przywieszki i blaszki ozdobne z logo producenta. Dzięki tym elementom odlewniczym możesz w atrakcyjny sposób zaprezentować swoje logo na obuwiu, odzieży, torebkach czy innych dodatkach galanteryjnych. Prezentuj swoje logo w widocznym miejscu, co zapewni Ci poszerzenie świadomości Twojej marki wśród nowych potencjalnych odbiorców.

Wybieraj spośród nieograniczonej liczby wzorów i kolorów, dobieraj elementy odlewnicze do potrzeb swoich kolekcji i ciesz się większą liczbą klientów.

Zipper zaprasza do współpracy!