Nici poliestrowe

W naszej ofercie znajdą Państwo nici poliestrowe cechujące się doskonałą wytrzymałością. Ten rodzaj produktów można wykorzystać zarówno podczas szycia ręcznego jak i podczas produkcji maszynowej (proponowane przez nas nici zostały opracowane w taki sposób, aby mogły zostać użyte w szybkobieżnych maszynach szwalniczych). Dzięki temu nasi Klienci mogą wzbogacać swoje kolekcje odzieżowe o estetyczne szwy, wspierając swoją produkcję asortymentem pomocniczym najwyższej jakości. 

Nici poliestrowe – bardziej wytrzymałe od nici naturalnych

 

Dawniej stosowano głównie nici naturalne, które dziś są bardzo rzadko stosowane. Nici wykonane z naturalnych surowców są o wiele mniej wytrzymałe niż nici syntetyczne. Na przestrzeni lat, wraz z rozwojem technologii, pojawiło się wiele materiałów, z których można produkować nici. Jednym z najpopularniejszych typów włókien syntetycznych, z których obecnie wykonuje się nici jest poliester. Dzięki temu materiałowi nici są odporne na tarcie i działanie chemicznych detergentów.

 

nici poliestrowe - producent zamków błyskawicznych Zipper

Nici poliestrowe dostępne są w ofercie dodatków krawieckich Zipper. Ten rodzaj produktów jest odporny na tarcie, elastyczny oraz posiada trwały kolor. Choć proponujemy Państwu wyłącznie nici  czarne i białe, jest to istotne, aby nie żółkły ani nie traciły wybarwienia podczas użytkowania.


Nasze nici poliestrowe posiadają gładką powierzchnię, dzięki której z łatwością można montować je w maszynach (przeprowadzać przez wszystkie jej elementy). Wysoka odporność na tarcie oraz naprężenia sprawia, że ten rodzaj nici rzadko się zrywa nawet podczas szybkiego szycia. 

Oferta dodatków krawieckich Zipper – nici poliestrowe

Oferujemy czarne i białe nici poliestrowe dostępne w dwóch wariantach 40/2 oraz 50/2 (oba rodzaje liczą około 5000YD, czyli około 4572 metry w szpulce). W pudełku znajduje się 12 szpulek, jednak ze względu na duże zainteresowaniem tym produktem, umożliwiamy zakup pojedynczych szpulek, dzięki czemu mogą Państwo na przykład mieszać kolory.

Oferowane przez nas nici są bardzo wytrzymałe, dzięki czemu doskonale sprawdzają się podczas produkcji ubrań, poszewek na poduszki, czy wszelkiego rodzaju pokrowców, zasłon oraz ręczników. Nici poliestrowe ładnie prezentują się również jako szwy dekoracyjne i ozdobne.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia indywidualnych warunków współpracy!