Oferta taśmy suwakowe

taśmy suwakowe - oferta producenta Zipper

Taśma suwakowa to produkt, który z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Część spośród naszych Partnerów biznesowych zajmuje się samodzielnym montażem suwaków na taśmie. Zipper wciąż poszerza swoją ofertę taśm suwakowych po to, aby każdy Klient bez problemu mógł znaleźć ofertę dostosowaną do potrzeb swoich i swojej firmy. 

Taśmy suwakowe - oferta Zipper

W naszej ofercie znajduje się między innymi taśma suwakowa srebrna spirala #3 z kordlem, czyli ze wzmocnieniem, które zapewnia wytrzymałość finalnego produktu (zamka błyskawicznego) pomimo niewielkiej grubości. Model ten można nabyć w białym i czarnym kolorze w obu przypadkach ze srebrną spiralą. Subtelne połyskujące ząbki sprawiają, że każdy element odzieży wyposażony w ten rodzaj taśmy suwakowej nabiera unikatowego wyrazu.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi tej taśmy suwakowej – producentów między innymi: pokrowców, obić meblowych, poszewek na poduszki, saszetek, portfeli, kosmetyczek, a także spódnic, spodni czy eleganckich bluzek.

Po grubsze modele taśm suwakowych np. #5, #7, #8 i #10 chętnie sięgają producenci sprzętu podróżnego. Te produkty doskonale sprawdzają się jako elementy zapięcia walizek, śpiworów, namiotów czy wszelkiego rodzaju pokrowców.

Wariant spirali #5 dostępny jest również w wersji z „tęczowymi” ząbkami. Ten rodzaj taśmy suwakowej najczęściej wybierają producenci odzieży damskiej i dziecięcej oraz producenci kosmetyczek oraz portmonetek.

taśma suwakowa Zipper - spirala #5
Spirala #5
taśma suwakowa Zipper - spirala #7
Spirala #7
taśma suwakowa Zipper - spirala #10
Spirala #10

Zipper proponuje również taśmy suwakowe typu łańcuch metalowy w wersji VT0 #3 oraz VT10 #5. Tego typu produkty wykorzystywane są do produkcji odzieży, toreb, plecaków i obuwia (VT0) i odzieży wykonanej z grubszych materiałów w tym np. kurtek (VT10). Każda z proponowanych przez nas taśm suwakowych typu łańcuch metalowy jest dostępna w wielu wersjach powłok (w tym dla przykładu: mosiądz, srebro i srebro wybłyszczane). Dzięki temu produkty, w których zostały zastosowane nabierają elegancji.

taśma suwakowa typu łańcuch metalowy VT0 - Zipper
Łańcuch metalowy VT0
taśma suwakowa typu łańcuch metalowy VT10 - Zipper
Łańcuch metalowy VT10

Jak założyć suwak na taśmę?

Jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę z branżą tekstylną, zachęcamy do zapoznania się z naszą instrukcją, jak założyć suwak na taśmę.

taśma suwakowa - montaż - instrukcja Zipper
1. Delikatnie rozdziel koniec taśmy na dwie części.
montaż suwaka na taśmie suwakowej - instrukcja Zipper
2. Nasuń suwak na jedną stronę taśmy.
montaż suwaka na taśmie - producent zamków błyskawicznych Zipper
3. Wciśnij drugą stronę taśmy w suwak. Następnie złap za końce taśmy i pociągnij suwak w dół.
suwak i taśma suwakowa - producent Zipper
4. Nad suwakiem taśma powinna się połączyć, poniżej suwaka będzie rozdzielona. Teraz wystarczy rozdzielić taśmę do końca w dół i zamek gotowy.