Oferta uchwyty suwakowe

Uchwyty suwakowe to rodzaj akcesoriów pasmanteryjnych, które można znaleźć w ofercie Zipper. Jest to element, który znajduje bardzo wiele zastosowań, dlatego też prezentujemy tak szeroki wybór wśród tych dodatków.

 

Zastosowanie uchwytów suwakowych

producent zamków błyskawicznych Zipper - Fot. Pinterest
Fot. Pinterest

Nasi Klienci często dobierają ozdobne uchwyty suwakowe do odzieży wizytowej (na przykład do kieszonek w bluzkach lub spodniach oraz jako zakończenie rękawów). Producenci obuwia, również nie mogą obyć się bez tego typu dodatków krawieckich. Z roku na rok wzrasta ilość butów zapinanych na zamki błyskawiczne. Eleganckie kozaki i botki wymagają rozwiązań najwyższej jakości. Tutaj z pomocą przychodzi szeroka oferta naszych uchwytów suwakowych. Uchwyt A9 (klasyczny, prosty) lub uchwyt A11 (o ergonomicznym kształcie) to modele, które doskonale sprawdzają się przy obuwiu. Ich płaska powierzchnia nie zaciąga rajstop ani nie podrażnia skóry, a odpowiednio duża powierzchnia sprawia, że użytkowanie zapięcia jest wygodne.

Producenci sprzętu sportowego i asortymentu podróżnego często wybierają większe uchwyty takie jak A30, A31, A37 lub wiele innych, które oferujemy. W przypadku zamków błyskawicznych stosowanych przy walizkach, dużych saszetkach lub pokrowcach ważna jest wielkość oraz kształt zapewniający pewny chwyt i wygodne zapięcie. W przypadku walizek producenci często decydują się na zastosowanie uchwytów suwakowych z uszkiem (otworem) ułatwiającym zapięcie kłódki zabezpieczającej przewożony bagaż. 

Uchwyty suwakowe Zipper - producent zamków błyskawicznych
Uchwyt A25
Uchwyty suwakowe A34 - producent zamków Zipper
Uchwyt A34
Uchwyty suwakowe A35 - producent zamków Zipper
Uchwyt A35

Uchwyty suwakowe jako element dekoracyjny

Wielokrotnie podkreślaliśmy, że jedynym ograniczeniem dla naszych Klientów jest wyobraźnia. Uchwyty suwakowe wcale nie muszą być „nudnym” dodatkiem do codziennego stroju. Można nimi ozdobić również rozpinane nogawki spodni lub stworzyć coś niezwykłego – na przykład biżuterię.

Uchwyty suwakowe doskonale nadają się do wykonania kolczyków, naszyjników oraz bransoletek.


Sprawdź naszą ofertę i znajdź w jednym miejscu szeroki wybór uchwytów suwakowych!

Uchwyt suwakowy A9 - producent zamków błyskawicznych Zipper
Uchwyt A9
Uchwyt suwakowy A8 - producent zamków błyskawicznych Zipper
Uchwyt A8
Uchwyt suwakowy A32 - producent zamków błyskawicznych Zipper
Uchwyt A32