Oferta zamków błyskawicznych

W ofercie producenta Zipper znajdą Państwo między innymi szeroki wybór zamków błyskawicznych. Prezentujemy modele tworzywowe, metalowe oraz kostkowe.


Podobnie jak przy tworzeniu innych produktów, tak samo podczas produkcji zamków błyskawicznych, dokładamy największych starań, aby nasz asortyment był dopracowany i w pełni spełniał wymagania naszych Klientów.

producent zamków błyskawicznych Zipper
Kliknij i przejdź do pełnej oferty

Swoją ofertę kierujemy do odbiorców hurtowych. Chętnie również podejmujemy się zleceń indywidualnych. Zachęcamy również do odwiedzenia zakładki poświęconej współpracy z Zipper!

Zachęcamy do zapoznania się z opisami poszczególnych typów zamków błyskawicznych.

  • Zamki błyskawiczne tworzywowe
  • Zamki błyskawiczne metalowe
  • Zamki błyskawiczne kostkowe

Czasami tę grupę produktów określa się również jako zamki błyskawiczne żyłkowe. Jest to typ zamków błyskawicznych, wśród których możemy wyróżnić:

Zamki błyskawiczne tworzywowe posiadają bardzo wiele zastosowań. Między innymi, można je wykorzystać do produkcji odzieży (spodni, spódnic, bluz, odzieży sportowej – niemal wszystkie rodzaje zamków). Ponadto do produkcji kosmetyczek, saszetek i piórników (między innymi spirala #5), do poszewek na kołdry, poduszki, materace – zamki pościelowe #3. Zamki błyskawiczne wykorzystuje się również jako funkcjonalne zapięcie do obuwia, tutaj najczęściej wybierane są zamki typu spirala #7. 

zamki błyskawiczne tworzywowe - producent zamków Zipper
Fot. Pinterest - EVERYDAY ROOTS
kryte zamki błyskawiczne - producent Zipper

Zamki kryte natomiast doskonale sprawdzają się w przypadku odzieży wizytowej (sukienek wieczorowych, spódnic, sukien ślubnych) oraz do dodatków wnętrzarskich np. jako zapięcia wymiennych pokrowców na meble. Do walizek, toreb sportowych, namiotów oraz odzieży przeciwdeszczowej polecamy zamki wodoszczelne.

zamki błyskawiczne metalowe - producent zamków błyskawicznych Zipper

To rodzaj zamków najczęściej stosowanych do wyrobów tekstylnych. Zamki metalowe, bez względu na rodzaj, dostępne są w wielu wersjach powłok, dlatego też łatwiej odbiorcom oferty znaleźć model dostosowany do swoich potrzeb oraz do designu produktu.

W związku z dużym zainteresowaniem tym rodzajem zamków, z roku na rok do naszej oferty dodajemy kolejne powłoki, aby zapewnić Klientom jeszcze większy wybór.

Należy pamiętać o tym, że metalowe zamki błyskawiczne, to nie tylko funkcjonalne zapięcie, to czasami także również atrakcyjny element dekoracyjny. Często zamki VT20 #8, w związku z tym, że są bardzo duże pełnią rolę dekoracyjną.

zamki VT20 - zamki błyskawiczne producent Zipper

W zależności od tego, czy nasze zamki są ozdobne czy w wersji tradycyjnej – są produktami najwyższej jakości.

 

Oferujemy metalowe zamki błyskawiczne takie jak:

 

zamki błyskawiczne kostkowe - producent zamków Zipper

Proponujemy również wysokojakościowe zamki błyskawiczne kostkowe. W przypadku tych modeli nasi Klienci mogą wybierać spośród wielu wersji kolorystycznych (zarówno ząbków, uchwytów suwakowych jak i taśm).

Ten rodzaj zamków wykorzystuje się najczęściej do produkcji odzieży (szczególnie okryć wierzchnich, odzieży sportowej oraz ubranek dziecięcych, ponieważ płaska powierzchnia ząbków nie powoduje zadrapań na skórze najmłodszych odbiorców oferty).

wybłyszczane zamki błyskawiczne metalowe - producent Zipper

Zamki błyskawiczne kostkowe stosuje się również do toreb, plecaków, walizek, a wersje wybłyszczane mogą również pełnić rolę dekoracyjnych detali odzieżowych (np. błyszczących elementów przy dekolcie lub kieszeniach).

Zipper proponuje zamki błyskawiczne kostkowe dostępne w wersjach:

Wśród całej oferty Zipper znajdą Państwo modele zamków błyskawicznych dostępnych w następujących wariantach: