Pokrowce odzieżowe

Firma Zipper kojarzona jest z tego, że zajmuje się sprzedażą hurtową dodatków krawieckich. Z myślą o wygodzie naszych Klientów część produktów udostępniamy również w detalu. Do tego typu asortymentu należą pokrowce na odzież. Oferujemy je w dwóch wariantach: długim (150 cm x 65 cm) oraz krótkim (105 cm x 65 cm). Każdy z nich dostępny jest wyłącznie w kolorze czarnym. 

Pokrowce odzieżowe Zipper

Produkty, które znajdują się w naszym asortymencie są najwyższej jakości. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy detal był dopracowany w najmniejszym „calu”. Pokrowce odzieżowe Zipper są zapinane na zamek błyskawiczny z kordlem. Dzięki temu służą Klientom przez lata, chroniąc ich ubrania przed zabrudzeniem oraz zakurzeniem.

Pokrowce długie doskonale nadają się do przechowywania odzieży takiej jak suknie balowe, ślubne lub długie płaszcze i smokingi. Pokrowce krótkie to produkt kierowany do osób, które chcą zabezpieczyć przed czynnikami zewnętrznymi garsonki, krótkie sukienki, spódnice lub garnitury. Dzięki wzmocnionemu zamkowi błyskawicznemu korzystanie z pokrowców jest szybkie i naprawdę wygodne.

 

Produkty z tej linii wyposażyliśmy w funkcjonalne okienko z przezroczystego materiału, co dodatkowo zwiększa komfort użytkowania. Bez rozpinania pokrowca można przypomnieć sobie jego zawartość.

Nasze pokrowce do przechowywania garderoby posiadają wzmocniony otwór na wieszak, dzięki czemu będą służyć Ci przez lata.


Skontaktuj się z nami i zapytaj o indywidualne warunki współpracy! Zipper czeka właśnie na Ciebie.