Suwaki z logo

Jeżeli interesuje Cię wykonanie dedykowanych dla Twojej firmy uchwytów suwakowych z logo – skontaktuj się z producentem Zipper.

Parametry zamawianego produktu dostosujemy do Twoich oczekiwań. Sam wybierasz rozmiar, kształt i kolor powłoki uchwytu. Przed realizacją każdego zlecenia przedstawiamy Klientom projekty graficzne, po akceptacji których wykonywana jest matryca. Dzięki niej po upływie nawet długiego czasu od wykonania zlecenia możliwe jest ponowne zamówienie dokładnie takiego samego produktu. W takim przypadku wystarczy telefon i określenie ilości sztuk uchwytów suwakowych.

Dlaczego warto sięgnąć po suwaki z logo?

Jest to produkt, który pozwoli Ci wyróżnić swoją markę spośród konkurencji. Logo profesjonalnie naniesione na uchwyty suwakowe prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Potencjalny klient, biorąc do ręki Twój produkt, czuje, że jest on wysokiej jakości. Wynika to z faktu, że podświadomość człowieka działa w taki sposób, że zapamiętuje oznakowany asortyment. Jest on bardziej wyrazisty na tle marek nieprzywiązujących zbyt dużej uwagi do profesjonalnego brandingu. 

Dzięki ofercie producenta Zipper przekonasz się, że potencjalnie drogie dodatki pasmanteryjne – takie jak suwaki czy blaszki do odzieży z logo, nie muszą wcale wiele kosztować.

Bluzy, kurtki, torebki czy plecaki z Twoim logo naniesionym na suwaku są nie tylko bardziej atrakcyjne dla klienta, jednocześnie stanowią darmową reklamę dla Twojej marki. Osoba, której spodoba się dana część garderoby, może spojrzeć na uchwyt i poznać nazwę producenta.

Już dziś zyskaj przewagę konkurencyjną z uchwytami suwakowymi z logo Twojej firmy. Zipper zaprasza do współpracy!