Współpraca

Zipper - producent zamków błyskawicznych

Mamy wieloletnie doświadczenie w produkcji zamków błyskawicznych i dystrybucji dodatków krawieckich. W związku z tym wiemy, jak istotna dla naszych Klientów jest najwyższa jakość i duży wybór. Podczas zamawiania dostaw oraz kreowania nowych linii produktowych dbamy o każdy detal, chcąc dawać naszym kontrahentom asortyment dopracowany w najmniejszym detalu.

Z naszej oferty korzystają między innymi:

Producenci odzieży, w tym:

 • odzieży dziecięcej
 • odzieży damskiej
 • odzieży męskiej
 • odzieży sportowej
 • odzieży roboczej
kostkowe zamki błyskawiczne - producent Zipper

Klienci z tej grupy najczęściej zamawiają:

 • krótkie kostkowe zamki błyskawiczne #5 lub zamki żyłkowe #5, które wykorzystują do sweterków, bluz, kurtek a także do odzieży wizytowej dla najmłodszych.
  Producenci odzieży dziecięcej bardzo często wybierają zamki błyskawiczne w odcieniach różu, błękitu oraz jasnych beżach i szarości. Te pastelowe kolory pozwalają dyskretnie dopełnić niemal każdą kolekcję w dyskretne i funkcjonalne zapięcie.

 • Zamki błyskawiczne kordlowe to dodatek krawiecki, bez którego nie można wyobrazić sobie ubranek i akcesoriów dziecięcych. Płaska powierzchnia ząbków zapewnia bezpieczeństwo nawet najmłodszym odbiorcom oferty. Podobnie jak zamki pościelowe, które często również wykorzystywane są przez tych dostawców branży tekstylnej – głównie ze względu na delikatne ząbki i płaski suwak.

 • Rzepy to również element, bez którego nie mogą obyć się dostawcy asortymentu dla dzieci. Taśmy rzepowe stanowią idealne wykończenie rękawów oraz kapturów przy kurtkach.
metalowe zamki błyskawiczne - producent Zipper
 • Ta grupa naszych Klientów najczęściej sięga po zamki kryte, które są niezawodnym elementem wykończenia spódnic i sukienek.

 • Produkcja żakietów i cieńszych kurtek wiąże się z wyborem zamków metalowych VT0, które występują w wersji tradycyjnej oraz wybłyszczanej (najczęściej stosowanej do modnych spódnic, spodni oraz jako dekoracja dekoltów oraz nogawek np. legginsów).

 • Zamki błyskawiczne z kordlem są doskonałym rozwiązaniem dla firm zajmujących się produkcją spodni i spódnic. Zamki kordlowe ozdobne to natomiast ładny dodatek do sukienek wizytowych oraz sukni balowych.

 • Do kurtek skórzanych, odzieży zimowej i płaszczy stosuje się zamki metalowe typu VT10 (najczęściej w wariancie wybłyszczanym).

 • Zamki żyłkowe #5 ozdobne do kurtek i bluz damskich, bez których nie mogą obejść się klasyczne kolekcje garsonek.

 • Ponadto producenci odzieży damskiej sięgają po:
  zamki metalowe typu VT0 z końcówką zwykłą do spodni dżinsowych
  a także po zamki z logo – czyli po elementy odlewnicze wykorzystywane przy sukienkach i kurtkach.
zamki błyskawiczne tworzywowe - producent Zipper
zamki błyskawiczne kostkowe - producent Zipper

Zamki błyskawiczne kostkowe #5 podobnie jak zamki żyłkowe #5 są równie często wybierane. W związku z tym, że odzież sportowa to produkty dostępne w niemal wszystkich kolorach – nie ma tutaj ograniczeń dotyczących barwy. Zipper przygotował dla swoich Klientów szeroki wybór zamków w wyrazistych odcieniach żółtego, pomarańczowego, różowego, chabrowego, morskiego, zielonego oraz wielu innych.

Zamki wodoodporne to kolejny rodzaj zapięć, bez których nie mogą obejść się kurtki i bluzy sportowe.

Producenci tego typu odzieży sięgają również po rzepy stosowane przy kapturach oraz rękawach kurtek. W trakcie ruchu ważne, aby części odzieży nie przesuwały się, a dzięki wysokojakościowym taśmom rzepowym, jest to możliwe.

zamki błyskawiczne metalowe - producent Zipper

W przypadku przedsiębiorców tego typu najpopularniejsze są zamki błyskawiczne kordlowe zwykłe oraz zamki żyłkowe #5 zwykłe (szczególnie często wybierane w kolorze chabrowym, określanym jako CPN, a także w barwie czerwonej i czarnej).

Do produkcji spodni roboczych niezawodne są zamki metalowe VT10 oraz VT0 (w obu przypadkach – z końcówką zwykłą).

Producenci galanterii, dodatków i obuwia. Na przykład:

Producenci toreb damskich
metalowe zamki błyskawiczne do toreb damskich - Zipper
Fot. PL.DAWANDA.COM

Sięgają po zamki błyskawiczne kordlowe zwykłe do wewnętrznych kieszeni torebek, a także po zamki żyłkowe #5 zwykłe, które najczęściej odgrywają rolę zapięcia toreb oraz ich kieszeni zewnętrznych.

Zamki błyskawiczne metalowe to natomiast doskonałe rozwiązanie dla firm zajmujących się produkcją toreb wizytowych. Na przykład zamki typu VT0 doskonale prezentują się jako zapięcie małych torebek typu kopertówka, zaś zamki VT10 jako zapięcie toreb skórzanych codziennego użytku.

Producenci toreb i neseserów męskich
uchwyt suwakowy z logo - elementy odlewnicze Zipper

To grupa przedsiębiorców, dla których jakość i estetyczny wygląd produktu odgrywa największe znaczenie. W związku z tym, bardzo często producenci toreb i neseserów wybierają zamki błyskawiczne żyłkowe #5 (wariant zwykły), a także zamki kordlowe zwykłe (wykorzystywane najczęściej jako zapięcia kieszeni wewnętrznych).

Do asortymentu ekskluzywnego, to znaczy do eleganckich, skórzanych lub wodoodpornych teczek stosuje się zamki błyskawiczne metalowe VT10 z ozdobnym suwakiem – często z logo firmy.

Producenci portfeli, saszetek, kosmetyczek
zamki błyskawiczne żyłkowe - producent Zipper

Stosują:

 • do kosmetyczek - zamki kordlowe zwykłe i ozdobne, a także zamki żyłkowe #5 z suwakiem zwykłym i ozdobnym.

 • do portfeli – najczęściej wykorzystują zamki żyłkowe #5, kordlowe zwykłe, do portfeli damskich mogą być stosowane także metalowe VT10 oraz VT0.

 • do saszetek – zazwyczaj zamki kordlowe i żyłkowe #5.

 • natomiast do pokrowców i etui na sprzęt elektroniczny – najczęściej używane są zamki kordlowe (szczególnie jeżeli chodzi o urządzenia małych rozmiarów, np. telefon, tablet) oraz zamki żyłkowe #5 (do większych sprzętów – duży tablet, netbook, laptop). W przypadku teczek na laptopy stosować można również rzepy.
Producenci plecaków i toreb sportowych, walizek

W przypadku Klientów z tej grupy, największą popularnością cieszą się:

Producenci obuwia
metalowe zamki błyskawiczne do obuwia - producent Zipper
Fot. Pinterest

Do obuwia dziecięcego najczęściej stosuje się zamki kordlowe zwykłe, żyłkowe #5 ze zwykłym suwakiem oraz rzepy. Natomiast do kozaków i botków zimowych dla najmłodszych używa się zamki żyłkowe #7 (ten rodzaj zamków stosuje się również do obuwia męskiego).

Do obuwia damskiego stosuje się rzepy (buty sportowe, śniegowce, obuwie dla osób starszych), zamki żyłkowe #7, zamki metalowe wszystkich typów (te jednak bardziej jako ozdoba, niż główne zapięcie).

Producenci akcesoriów domowych, obić meblowych, tapicerek do jachtów, zabawek oraz hurtownie dodatków krawieckich zamawiają do:

 • Materaców i pościeli
 • Mebli oraz obić
 • Tapicerek do jachtów
 • Hurtowni dodatków krawieckich
 • Zabawek
zamki błyskawiczne pościelowe - producent Zipper

Głównie:

taśmy suwakowe - producent Zipper
uchwyty suwakowe - producent zamków błyskawicznych


Ten sektor Klientów sięga po taśmy suwakowe #5 oraz po uchwyty do nich - najczęściej po model A37

 

Wysokojakościowe produkty wymagają najlepszy rozwiązań i wtedy z pomocą przychodzi oferta Zipper!

W przypadku tej grupy Klientów nie ma żadnych reguł. Hurtownie dodatków krawieckich sięgają po wszystkie produkty z naszej oferty

zamki błyskawiczne pościelowe do maskotek - producent Zipper

Producenci zabawek bardzo często sięgają po:

 • zamki kordlowe zwykle;
 • oraz po zamki pościelowe przy maskotkach dla niemowlaków.

Grono Klientów z którymi współpracujemy z roku na rok się poszerza. Po nasze produkty sięga bardzo wielu przedsiębiorców z różnych branż. Jest to naszą największą motywacją do ciągłego poszerzania oferty, w taki sposób aby stanowiła ona jak najbardziej kompleksową odpowiedź na Państwa potrzeby. Zachęcamy do współpracy! Nasi wykwalifikowani doradcy czekają na nowe wyzwania.


Szybki kontakt:

tel. (42) 659-62-02

e-mail: edyta@zipper.pl 


Znajdziesz nas również na Facebooku!