O firmie ZIPPER

Zipper to firma, którą założyliśmy z myślą o Klientach ceniących najwyższą jakość. Jesteśmy producentem zamków błyskawicznych. Zajmujemy się również dystrybucją dodatków krawieckich. Najważniejszym celem naszej firmy jest zadowolenie Klienta, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby osoba, która raz zdecydowała się na współpracę z nami, z uśmiechem na twarzy sięgała ponownie po naszą ofertę.


Nasza oferta skierowana jest do odbiorców hurtowych. Zamki błyskawiczne sprzedajemy w ilościach od 50, 100, 150 sztuk. 

Park maszynowy producenta zamków błyskawicznych Zipper

Posiadamy nowoczesny park maszynowy w Bielsku-Białej. Dzięki tak kompleksowemu wyposażeniu naszej hali produkcyjnej, jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie indywidualne. Oferowane przez nas zamki błyskawiczne mogą Państwo zamawiać w różnych wersjach kolorystycznych oraz w konfiguracjach dostosowanych do Państwa potrzeb.

Oferujemy typy zamków błyskawicznych zaprezentowanych na poniższych schematach:

Odlewnia firmy Zipper – producenta i dystrybutora dodatków pasmanteryjnych

Dysponujemy również odlewnią, która umożliwia nam wykonywanie między innymi przywieszek z logo Klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas produkty były najwyższej jakości. Z roku na rok poszerzamy również ofertę, aby stanowiła ona odpowiedź na jak najwięcej potrzeb naszych Klientów.